сніданок включено

test6 причин відвідати Одесу

Главная Про Одесу 6 причин відвідати Одесу

20 августа, 2017

Про Одесу

Хто б там що не казав про «маленьке село», Одеса велике мiсто, де в кожному районi є своя родзинка. Але все одно, головнi пам’ятки розташованi саме в центрi. Тому, обираючи для вiдпочинку чи робочої подорожi апартаменти «Дерибас», Ви автоматично опиняєтесь в епiцентрi, такого рiзноманiтного та багатого на  емоцiї, життя пiвденного мiста.

А зараз докладнiше про переваги проживання в апартаментах «Дерибас».

Географiчний плюс:

— апартаменти розташованi на Дерибасiвськiй, а ця вулиця, як вiдомо, центральна в Одесi J

Культурний плюс:

— в пiшохiдному доступi музеї, театри, в тому числi i оперний, i взагалi все старе мiсто, з його архiтектурними перлинами, надзвичайної краси будинками, затишними дворами та тiнистими парками.

Гастрономiчний плюс:

— в найближчих кварталах розташована бiльщiсть кафе та ресторанiв з рiзноманiтною кухнею — європейською, схiдною та звiсно ж одеською, з її смаженими бичками, форшмаком  та багато з чим iншим, що ТАК смачно готують в Одесi.

Шоппинг плюс:

— вiдпочинок повинен бути рiзноманiтним, в тому числi i з вiдвiдинами магазинiв. До них вiд апартаментiв «Дерибас» дуже близькоJ

Дiловий плюс:

— бiльщiсть офiсiв компанiй розташована саме в старому центрi мiста. А якщо Ви меньше часу витрачатимете на дорогу вiд отелю на дiловi зустрiчi, у вас лишиться бiльше часу на вiдпочинок, який є дуже необхiдним навiть у вiдрядженнях.

Транспортний плюс:

— звiдси можливо доїхати в будь яку точку Одеси. Не дарма ж це центр мiста.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий

Scroll to top

Мы используем cookies, для улучшения взаимодействия с вами. Пользуясь этим сервисом, вы соглашаетесь с нашими правилами использования файлов cookie. ДетальнееОК