сніданок включено

Оренда конференц-залу в Одесі – Готель Дерибас

Головна Про Одесу Оренда конференц-залу в Одесі - Готель Дерибас

2 Січня, 2020

Про Одесу

Багато сучасних бізнесменів постійно організовують зустрічі, презентації, тренінги та семінари. Якщо для показу товару для кількох осіб досить невеликої кімнати зі стільцями, то для організації серйозного навчального заходу потрібне велике приміщення. Розмір площі, що орендується, залежить від кількості учасників – гарною альтернативою є оренда конференц-залів в Україні.

Грамотний підприємець знає, приміщення можуть мати різний рівень сервісу. Потрібно, щоб у залі був гарний звук, зручні крісла, сучасна апаратура та досить висока сцена. Також необхідно враховувати додаткові послуги та наявність меблів для виступаючого або групи спікерів. Важливо намагатися підібрати зал, розташований неподалік розв’язок громадського транспорту.

Професіонал становитиме список вимог до початку пошуку конкретного варіанту, оскільки це прискорює процес спілкування з орендодавцями. Розглядайте не тільки найдешевші варіанти, але й найзручніші для відвідувачів. Власник бізнесу чи головний менеджер пам’ятає, наскільки важливо знайти місце, куди гості міста зможуть дістатися без проблем. Сучасні технологічні пристрої частково вирішують цю проблему, тому що можна просто скористатися навігатором або подивитися місцезнаходження по карті.

Інші особливості підбору конференц-залу

Важливо правильно підрахувати місця для проведення заходу – їх кількість має бути більшою, ніж кількість запрошених гостей. На території міста розташована велика кількість готелів та готелів. Сьогодні дуже популярно влаштовувати заходи всередині бізнес центрів та готелів, де завжди стоять зручні стільці, і є інші необхідні меблі для проведення зустрічі.

Обов’язково зверніть увагу на такі послуги як надання необхідного обладнання. Швидше за все, вам доведеться використовувати великий екран, проектор, презентаційну дошку, термінал та обладнання іншого виду.

Обов’язково уточніть броню, а краще зарезервуйте два зали, якщо захід дуже важливий. Якщо до вас приїжджають серйозні партнери, слід перестрахуватися. Також необхідно подбати про технічне оснащення та перевірити, чи працюють пристрої. Уточніть час бронювання та поцікавтеся, який рівень технічної підтримки може надати власник конференц-залу.

Оренда конференц-залу у готелі Дерибас

Конференц-зал відкриється у вересні цього року. Готель вже пропонує замовити цю послугу – ви отримаєте просторе та світле приміщення, яке, напевно, сподобається учасникам заходу. Зал підійде для організації ділових зустрічей, нарад та конференцій.

Тут більш ніж достатньо місця для розміщення великої кількості людей. Точна максимальна кількість учасників презентації у нашій залі становить 60 осіб. Незважаючи на той факт, що конференц-зал відкривається тільки зараз, персонал готелю вже здатний гарантувати високу якість сервісу та професійну організацію кава-брейків, ланчів та фуршетів. Ви хочете зняти сучасну конференц-залу в Одесі за приємною вартістю? Тоді цей варіант підійде вам на 100%.

Чому варто зняти конференц-зал у готелі Дерибас?

Якщо ви вирішили замовити послугу оренди залу, ви отримуєте підтримку команди спеціалістів, яка складається з професіоналів. Подробиці співпраці ми рекомендуємо дізнатися у працівників готелю. Ваші партнери будуть на 100% задоволені якістю сервісу, а сучасна апаратура дозволить провести ефективну презентацію з показом відео у високій якості.

Ви отримуєте чудову нагоду провести незабутній захід на сучасному рівні. Гості можуть розміститися в номерах, що вирішить проблему розселення ваших партнерів або клієнтів у місті.

Характеристики конференц-залу в Одесі “Дерібас”

Площа 60 м.кв
Кількість місць до 50 осіб
Інтернет Безкоштовний
Проектор, екран, фліпчарт Входить у вартість арени
Вартість оренди 350 грн/год. Мінімум 3 години
На оренду понад 4 години Знижка 10%
Повний робочий день 2400 грн

Обладнання залу

Екран 180*180 Входить у вартість
Мультимедійний проектор Входить у вартість
Ноутбук 350 грн/день
Звуковая система Входить у вартість
Радіомікрофон 200 грн/день за 1 микрофон
Фліпчарт Входить у вартість
Маркери для фліпчарту 50 грн/день

Кава брейк і бізнес-ланч

Чай, кава американо, еспресо – 15 грн з особи.

Бізнес ланч – за попередньо обумовленим меню

Додатково можна замовити

Сік Rich в асортименті – 30 грн

Бон Аква газ/без – 15 грн

Круасани в асортименті

Печиво в асортименті

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Залишити відповідь

Scroll to top
Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber