сніданок включено

Бізнес готелі в Одесі – Дерибас. Що таке бізнес-готель?

Головна Про Одесу Бізнес готелі в Одесі – Дерибас. Що таке бізнес-готель?
Бизнес отель

18 Червня, 2018

Про Одесу

Бізнес-готелі: готелі для комфортного проживання та роботи

Одна з основних відмінних рис абсолютно будь-якого бізнес-готелю від звичайного готелю – їх клієнтами є ділові люди, які прибувають до міста виключно для вирішення завдань, пов’язаних з підприємницькою діяльністю. При створенні таких готелів враховується безліч найважливіших факторів: місце розташування готелю, оснащення його номерів, набір висококваліфікованого персоналу, різноманітність послуг, що пропонуються, тощо.

Зручна інфраструктура та комфортабельність номерів

Спочатку з’ясуємо, де найчастіше розташовані бізнес-готелі? Як правило, вони розміщуються у ділових центрах міст. Готелі в обов’язковому порядку мають налагоджене транспортне сполучення з аеро- та залізничними вокзалами, центром міста, а також районами його найбільшої ділової активності.

Не менш важливе значення має оснащення номерів у таких готелях. Підприємець, який забронював місце у бізнес-готелі, має бути впевненим, що у ньому буде доступний Wi-Fi. Крім того, в кімнатах має бути сучасна оргтехніка, телефон та інші аксесуари для комфортної роботи ділової людини. Нерідко у бізнес-готелях проводяться конференції, організовуються ділові зустрічі, вирішується подальша стратегія ведення бізнесу. Наплив відвідувачів зазвичай спостерігається під час проведення виставок, конференцій, форумів.
Додаткові послуги

Наші послуги – Зручності Готелю Дерібас

Насамперед у нашому готелі ви зможете спокійно попрацювати. Ми надамо вам теплі та затишні номери, в яких ви зможете усамітнитися. На всій території готелю працює швидкий бездротовий інтернет, на кожному поверсі розташовані кілька адаптерів, підключена запасна мережа.

У нас є вся необхідна техніка, будь-якої миті ви зможете орендувати проектор, телефон, ноутбук та фліпчарт для проведення презентацій. У нашому готелі ви також зможете орендувати велику залу та провести конференцію для співробітників компанії.

Для забезпечення безпеки ваших речей, грошей та інших важливих елементів ви можете орендувати сейф. Отримати доступ до нього можете лише ви.

Сервіс таких закладів розраховується на те, щоб бізнесмени не тільки змогли спокійно відпочивати. Основне завдання керівництва готелів – забезпечити їм доступ до всіх сучасних засобів отримання інформації та комфорту в роботі. Саме тому досить часто відвідувачі бізнес-готелів додатково замовляють:

  • номери для проведення нарад та конференцій;
  • зали для корпоративних заходів;
  • кімнати для зустрічей з діловими партнерами та інвесторами.

Саме від рівня обладнання та обслуговування готелю безпосередньо залежить, чи увінчається ділова поїздка успіхом для підприємця.

Економія фінансових коштів

Для самих бізнесменів бронювання номерів у бізнес-готелях виявляється набагато економічнішим, ніж замовлення кімнат у готелях, які розраховані на прийом звичайних туристів. Так, наприклад, часто багато компаній підписують із закладом корпоративні угоди, тим самим забезпечуючи місця та гідне обслуговування для своїх співробітників. Подібні договори дозволяють не переживати про наявність вільних номерів, коли поряд проходять важливі конференції та виставки – постійним клієнтам, які уклали угоду із закладом, у будь-якому випадку знайдуть їх.

В підсумку

Бізнес-готелі розраховані насамперед на ділових громадян, які приїжджають до міста інтенсивно працювати. Про це, власне, «говорить» ситуація, дизайн номерів, рівень обслуговування в таких готелях. Ділова активність у цих готелях проявляється навесні та восени, а в літній сезон можна приймати середньостатистичних туристів. Проте завдяки налагодженню зв’язків з різними підприємствами та організаціями бізнес-готелі формують свою клієнтську базу, що вкрай благотворно впливає на репутацію готелів.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Залишити відповідь

Scroll to top
Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber