сніданок включено

Що робити і куди їхати: Львів чи Одеса?

Головна Про Одесу Що робити і куди їхати: Львів чи Одеса?

3 Березня, 2018

Про Одесу

Останніми роками Львів незаслужено, як на нашу точну думку, відібрав у Одеси пальму популярності. Київ ми тут не рахуємо – він таки поза конкурсом. Але давайте по порядку.

Привоз - самый известный рынок в Одессе
Тюлечка на Привозе

В Одесі є Привоз, а у Львові його немає

Зазвичай усі одразу думають за море, але найважливіше в будь-якому місті це не каміння, а люди. А от людей на Привозі небагато є. Причому тут можна не лише поїсти, та й успішно закупитися. І не думайте що на Вас тут чекають і відразу почнеться “шоу”. Тримайте вуха відкритими і Ви закохаєтеся в нього!

Люди

Багато хто тут би написав “одесити” або навіть “Одесити”, але ні. Тому що гості так само “роблять” Одесу, як і Привоз. І не важливо, кажуть вони “Одеса” чи “Одеса”. Не бійтеся запитувати – вам таки допоможуть, можливо, не з тим питанням, але точно допоможуть.
Одесситы в Одессе

Клімат

Хоч як дивно, але цей науково-технічний пункт уже неможливо спростувати. В Одесі і більше сонячних днів та вище середня температура по вулиці. А це означає, що й люди тепліші та настрій ясний!

Пам’ятки

Тут давайте чесно – що є у Львові, крім ратуші та прилеглої площі? Поки Ви думаєте, я Вам скажу за Одесу – якщо ти не був на “Староконці” – ти не знаєш нічого ні за історію цієї країни, ні за історію тієї країни. Я Вам скажу більше – не всі одесити знають за Староконку. Сходіть самі, а ще краще з одеським гідом.
Староконный рынок в Одессе

Море

Все ж таки ми скажемо і за море. Адже посидіти прямо на березі моря з келихом холодного пива влітку чи чашкою гарячого ароматного чаю напровесні, у Львові Вам ніхто не запропонує. Адже навіть восени немає нічого душевнішого. А для екстрималів є відмінна розвага – стрибки у воду. Взимку воно набуває своєї гостроти.

Черное море во льду

Підземілля

Ні, якщо Ви таки любитель підвалів і думаєте що тут Одеса нічим не здивує – то Ви таки сильно помиляєтеся. Одеські катакомби не просто підвал, а найбільший підвал у світі! Це таки факт. Ви скажіть, що у підвалах не так смачно годують, але це питання скоріше на Луб’янку, ніж до нас. Одеські підземелля як “годували” місто, так і “годують”. Хочете знати як? – Дивись за Людей!
Одесские катакомбы - самое большое подземелье

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 1,67 из 5)
Загрузка...

Залишити відповідь

Scroll to top
Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber