сніданок включено

Хрещенські купання (19.01.2022 - 19.01.2022) Міські пляжі

Головна Події в Одесі Хрещенські купання
крещение в Одессе

Православні віруючі зможуть здійснити обряд омивання у хрещенській купелі, яку традиційно облаштують на 17 причалі Одеського морвокзалу, а також на пляжі “Ланжерон”

У всіх цих місцях чергуватимуть рятувальники, медики та поліцейські. Також за безпекою купання слідкуватимуть спеціалісти на територіях пляжів “Аркадія” та Свято-Успенського чоловічого монастиря (провулок Маячний, 8).

З собою слід взяти ковдру або килимок, які можна підстелити під ноги. Також важливо мати рушники та змінний одяг. Перед купанням краще розігріти тіло: зробити розминку чи пробіжку. Занурюватися в холодну воду краще за шию, щоб не намочити голову. Це дозволить уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку та загального переохолодження організму. Перебувати у воді рекомендується не довше за кілька хвилин. А ось плавати краще не варто. Якщо з вами купається дитина, то за нею треба дуже уважно стежити. У холодній воді малюк може розгубитися та запанікувати. Після купання слід розтертися рушником і надіти сухий теплий одяг. Вона має бути достатньо вільною. Також бажано пройти в приміщення, що обігрівається, і випити гарячого чаю.

Час проведення Водохрещів на цих пляжах: 18 січня з 24:00 до 02:00 19 січня, 19 січня з 08:00 до 20:00. © https://od.vgorode.ua/news/sobytyia/a1193544-kreshchenskie-kupanija-v-odesse-2022-hde-okunutsja

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Еще нет оценок)
Загрузка...
Scroll to top
Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber