сніданок включено

Політика захисту персональних даних

Головна Політика захисту персональних даних

Політика захисту персональних даних відповідно до Загального регламенту захисту даних (General Data Protection Regulation (GDPR))

Керуючись ст.13 Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року «Про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/ЄС 95/46 /EC(OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88)» – стосовно обробки ваших персональних даних цим повідомляємо, що:

1. Контролером даних є готель. Зв’язатися з контролером ви можете, використовуючи його дані, вказані у розділі «Контакти» на сторінці сайту, де ви бронюєте.

2. Ваші дані обробляються для вирішення питань, пов’язаних із бронюванням, укладеними контролером угодами, просуванням його послуг, а також щоб контролер мав можливість зв’язатися зі своїми клієнтами. Обробка даних у зазначеному обсязі відповідає ст.6, п.1 Загального регламенту захисту даних (GDPR).

3. Обробка даних пов’язана зі здійсненням вашого бронювання.

4. Ваші дані будуть оброблятися в період дії цієї угоди з готелем, де ви зупиняєтеся для проживання.

5. Ви маєте право запросити у Готелю доступ до своїх даних, а також право на їх виправлення, видалення, обмеження їх обробки, право на заперечення на обробку персональних даних та право на портативність персональних даних.

6. Ви маєте право подати скаргу до наглядового органу, якщо ви вважаєте, що ваші персональні дані обробляються не відповідно до Загального регламенту захисту даних (General Data Protection Regulation).

7. Надання персональних даних складає добровільній основі.

8. Готель не буде профілювати ваші дані, а також виконувати автоматичні рішення на підставі цієї угоди.

Краща ціна

Scroll to top